Понеділок, 30.11.2020, 09:08Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Белзького ОЗЗСО I-III ступенів
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обдарована дитина


Переможці та призери районних олімпіад 2017-2018 н.р.:

 

Зброжик Микола, 10 кл.

I місце - географія

 

Войтович Марія, 10 кл.

І місце—екологія

ІІ місце—християнська етика

 

Дудзік Михайло, 7-Б кл.

І місце - фізика

 

Войтович Михайло, 8-А кл.

ІІ місце - фізика

 

Стрілець Валентин, 11 кл.

ІІ місце - географія

 

Спічак Ірина, 10 кл.

ІІІ місце -  правознавство

 

Макачка Маркіян, 9-А кл.

ІІІ місце - фізика

 

Михнич Адріан, 8-А кл.

ІІІ місце - біологія

 

 

Переможці шкільних олімпіад 2017-2018 н.р.

 

Історія

І місце - Сидор Христина, уч.11 кл.

І місце - Спічак Ірина, уч.10 кл.

І місце - Макачка Маркіян, уч.9 кл.

І місце - Левко Соломія, уч. 8 кл.

 

Екологія

І місце - Спічак Ірина, уч.10 кл.

І місце -  Войтович Марія, уч.10 кл.

 

Біологія

І місце - Стрілець Валентин, уч.11 кл.

І місце - Войтович Марія, уч.10 кл.

І місце - Михнич Адріан, уч.8 кл

 

Хімія

І місце - Стрілець Валентин, уч.11 кл.

І місце - Шелемей Іван, уч.11 кл.

І місце - Войтович Марія, уч.10 кл.

І місце - Мавко Юрій, уч.9 кл.

І місце - Войтович Михайло, уч.8 кл.

І місце - Комарницька Юлія, уч.7 кл.

І місце - Дудзік Михайло, уч.7 кл.

 

Англійська мова

І місце - Стрілець Валентин, уч.11 кл.

І місце - Зінько Юлія, уч.10 кл.

І місце - Коваль Вікторія, уч.9 кл.

І місце - Левко Соломія, уч.8 кл.

І місце - Плішко Мар'яна, уч.7 кл.

 

Фізика

І місце - Стрілець Валентин, уч.11 кл.

І місце - Зброжик Микола, уч.10 кл.

І місце - Макачка Маркіян, уч.9 кл.

І місце - Войтович Михайло, уч.8 кл.

І місце - Ямпальський Дмитро, уч.7 кл.

 

Українська мова та література

І місце - Сидор Христина, уч.11 кл.

І місце - Гембар Уляна, уч. 9 кл.

І місце - Левко Соломія, уч.8 кл.

І місце - Герун Анастісія, уч.7 кл.

І місце - Плішко Мар'яна, уч.7 кл.

 

Зарубіжна література

І місце - Коваль Вікторія, уч.9 кл.

І місце - Левко Соломія, уч.8 кл.

 

Трудове навчання

І місце - Макачка Маркіян, уч.9 кл.

І місце - Павлич Діана , уч.9 кл.

 

Основи християнської етики

І місце - Войтович Марія, уч.10 кл.

І місце - Макачка Маркіян, уч.9 кл.

І місце - Сеньків Марта, уч.8 кл.

І місце - Юр Юлія, уч.8 кл.

 

Географія

І місце - Стрілець Валентин, уч.11 кл.

І місце - Зброжик Микола, уч.10 кл.

І місце - Макачка Маркіян, уч.9 кл.

І місце - Войтович Михайло, уч.8 кл.

 

Основи економіки

І місце - Стрілець Валентин, уч.11 кл.

 

Правознавство

І місце - Спічак Ірина, уч.10 кл.

 

Інформаційні технології

І місце - Плішко Наталія, уч.9 кл.

І місце - Янкевич Юрій, уч.8 кл.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples