Понеділок, 30.11.2020, 08:58Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Белзького ОЗЗСО I-III ступенів
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нормативні документи


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.02.2012 № 213

Про присвоєння та підтвердження звання "Зразковий музей" при навчальному закладі, який перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Відповідно до пунктів 2.1 і 2.4 глави 2 Положення про звання "Зразковий музей" (v0153281-97) , затвердженого наказом Міністерства освіти України від 20.05.97 № 153 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09.2006 р. № 640 (v0640290-06) ), та на підставі рішення атестаційної комісії щодо розгляду матеріалів про присвоєння та підтвердження звання "Зразковий музей" при навчальному закладі системи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (протокол від 31.01.2012 р. № 1) НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти звання "Зразковий музей" музеям при навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за списком згідно з додатком 1.

2. Підтвердити звання "Зразковий музей" музеям при навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за списком згідно з додатком 2.

3. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів сприяти створенню необхідних умов для збереження історичної спадщини українського народу та музейного фонду України музеям при навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, що мають звання "Зразковий музей", визначених у додатках 1 - 2.

4. Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.) видати дипломи встановленого зразка музеям, яким присвоєно звання "Зразковий музей" при навчальних закладах, згідно з додатком 1.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра

Б.М. Жебровський

Додаток 1 
до наказу Міністерства освіти 
і науки, молоді та спорту України 
22.02.2012 № 213

СПИСОК

музеїв при навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, яким присвоєно звання "Зразковий музей"

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1. Краєзнавчий музей "Берегиня" Глибочанської загальноосвітньої школи I - II ступенів Тростянецького району Вінницької області.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

2. Музей історії села Велика Глуша Великоглушанської загальноосвітньої школи I - III ступенів Любешівського району Волинської області.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

3. Музей широкого історичного профілю "Наша спадщина" Центру творчості дітей та юнацтва м. Селидового Донецької області.

4. Музей військово-історичного профілю "Про подвиг, про доблесть, про славу" Палацу дитячої та юнацької творчості м. Макіївки Донецької області.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

5. Музейний комплекс "Древлянські джерела" Центру дитячої творчості м. Овруч Житомирської області.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

6. Історико-краєзнавчий музей Кунисівської загальноосвітньої школи I - II ступенів Городенківської районної ради Івано-Франківської області.

7. Музей історії школи та мікрорайону Опришівці загальноосвітньої школи I - III ступенів № 6 імені Івана Ревчука м. Івано-Франківська.

8. Музей історії та етнографії села Липовецької загальноосвітньої школи I - III ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

9. Історико-краєзнавчий музей "Історія м. Привілля та рідного краю" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 7 м. Лисичанська Луганської області.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

10. Історико-краєзнавчий музей загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 м. Нового Роздолу Львівської області.

11. Музей "Стежками рідного краю" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 38 м. Львова.

12. Історико-етнографічний музей ім. Н. Дровняка загальноосвітньої школи I - III ступенів № 13 м. Львова.

13. Народознавчий музей загальноосвітньої школи I - III ступенів № 95 м. Львова.

14. Музей історії села Бортники Бортницької загальноосвітньої школи I - III ступенів Жидачівського району Львівської області.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

15. Музей бойової слави загальноосвітньої школи I - III ступенів № 24 м. Миколаєва.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

16. Музей бойової слави 219-ї гвардійської Кременчуцько-Берлінської танкової бригади спеціалізованої школи-інтернату I - III ступенів м. Кременчука Полтавської області.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

17. Музей хліба Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

18. Краєзнавчо-етнографічний музей Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

19. Історико-краєзнавчий музей Луциківської загальноосвітньої школи I - III ступенів Білопільського району Сумської області.

20. Музей історії освіти Путивльського районного центру позашкільної освіти Сумської області.

21. Музей історії Сумського національного аграрного університету.

22. Історико-краєзнавчий музей "Моє село, моя школа" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 17 м. Суми.

23. Музей історії школи загальноосвітньої школи I - III ступенів № 4 м. Ромни Сумської області.

24. Народознавчий музей спеціалізованої школи I - III ступенів № 1 ім. Петра Калнишевського м. Ромни Сумської області.

25. Музей туризму і краєзнавства Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

26. Музей історії школи загальноосвітньої школи I - III ступенів № 67 м. Харкова.

27. Музей бойової слави Валківського ліцею імені О. С. Масельського Банківської районної ради Харківської області.

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

28. Музей історії села Новопавлівка Новопавлівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Каланчацької районної ради Херсонської області.

29. Музей історії школи Скадовської гімназії Скадовської міської ради Херсонської області.

30. Музей бойової слави Скадовської загальноосвітньої школи I - III ступенів Скадовської міської ради Херсонської області.

31. Музей бойової слави 87 Гвардійської стрілецької дивізії Цюрупинського районного Центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради Херсонської області.

32. Музей історії Херсонського державного університету.

33. Музей історії селища Іванівка Іванівської гімназії Іванівської районної ради Херсонської області.

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

34. Музей бойової слави гімназії № 2 м. Хмельницька.

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

35. Військовий музей Дмитрушівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Уманської районної ради Черкаської області.

36. Історико-краєзнавчий музей Мошнівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області.

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

37. Історико-краєзнавчий музей Костичанівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Новоселицького району Чернівецької області.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

38. Музей "Історія села Чемер" Чемерської загальноосвітньої школи I - III ступенів Козелецького району Чернігівської області.

39. Краєзнавчий музей Ладанської гімназії Прилуцького району Чернігівської області.

40. Музей "Історія смт Мала Дівиця" Малодівицької загальноосвітньої школи I - III ступенів Прилуцького району Чернігівської області.

41. Музей "Історія школи" спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова.

Начальник відділу позашкільної освіти,

виховної роботи та захисту прав дитини

А.Д. Середницька

Додаток 2 
до наказу Міністерства освіти 
і науки, молоді та спорту України 
22.02.2012 № 213

СПИСОК

музеїв при навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, яким підтверджено звання "Зразковий музей"

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1. Музей Вінницького (Чернівецького) військово-піхотного училища державного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці".

2. Музей почесних громадян м. Вінниці Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну.

3. Краєзнавчий музей Ілляшівської середньої загальноосвітньої школи Тростянецького району Вінницької області.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

4. Музей етнографії та побуту навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - III ступенів - гімназія" смт Стара Вижівка Волинської області.

5. Історичний музей Новосілківської загальноосвітньої школи I - II ступенів Турійського району Волинської області.

6. Музей історії гімназії м. Ковеля Волинської області.

7. Музей бойової слави загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 м. Рожище Волинської області.

8. Музей бойової слави Луцького навчально-реабілітаційного центру Волинської області.

9. Етнографічний музей "Берегиня" Нововолинського обласного ліцею-інтернату Волинської області.

10. Етнографічний музей "Берегиня" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 7 м. Нововолинська Волинської області.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

11. Музей бойової слави Військової середньої загальноосвітньої школи Солонянського району Дніпропетровської області.

12. Музей етнографії "Україно, краю рідний" загальноосвітньої школи № 90 Довгінцевського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

13. Музей Криворізького авіаційного гарнізону загальноосвітньої школи № 84 Довгінцевського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

14. Музей 23-го танкового корпусу гімназії № 91 Саксаганського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

15. Історико-краєзнавчий музей загальноосвітньої школи № 37 Тернівського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

16. Історико-краєзнавчий музей загальноосвітньої школи № 5 м. Вільногірська Дніпропетровської області.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

17. Музей "Пам'ять серця" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 93 імені Героя Радянського Союзу М. П. Жердєва м. Донецька.

18. Музей "Подвиг" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 9 м. Сніжного Донецької області.

19. Історико-патріотичний музей "Подвиг" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 м. Красноармійська Донецької області.

20. Музей "Патріот" Центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівки Донецької області.

21. Краєзнавчий музей "Свята спадщини" Будинку дитячої та юнацької творчості м. Докучаєвська Донецької області.

22. Музей "Пам'яті подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС" еколого-економічної гімназії № 11 м. Донецька.

23. Музей "Гвардійської Слави" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 29 м. Донецька.

24. Музей "Пам'ять" загальноосвітньої інколи I - III ступенів № 16 м. Єнакієво Донецької області.

25. Музей "Споконвічність" Новобахмутівської загальноосвітньої школи Ясинуватського району Донецької області.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

26. Літературний музей Бориса Тена (М. В. Хомичевського) екологічного ліцею № 24 м. Житомира.

27. Історико-краєзнавчий музей Рижанської гімназії Володарсько-Волинського району Житомирської області.

28. Галузевий музей "Україна космічна" Високопічської загальноосвітньої школи I - III ступенів Житомирського району Житомирської області.

29. Музей історії школи загальноосвітньої школи № 3 м. Малина Житомирської області.

30. Музей історії села Кашперівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Баранівського району Житомирської області.

31. Музей історії села Жадьківського колегіуму Черняхівського району Житомирської області.

32. Музейний комплекс Очеретянської загальноосвітньої школи I - II ступенів ім. К. М. Новрузалієва Червоноармійського району Житомирської області.

33. Краєзнавчий музей Червоненської загальноосвітньої школи I - III ступенів Андрушівського району Житомирської області.

34. Краєзнавчий музей лісотехнічного коледжу м. Малина Житомирської області.

35. Меморіально-мінералогічна кімната-музей В. Г. Бондарчука Денишівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Житомирського району Житомирської області.

36. Геологічний музей Житомирського обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради.

37. Історичний музей "Пам'ять" загальноосвітньої приватної гімназії ГІН ступенів "ОР Авнер" м. Житомира.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

38. Музей історії села та визвольних змагань ім. Р. Шухевича Тишківської загальноосвітньої школи I - III ступенів Городенківської районної ради Івано-Франківської області.

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

39. Музей історії освіти Київщини Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

40. Музей освіти і науки Білоцерківського національного аграрного університету Київської області.

41. Музей "Герої Київщини" державного навчального закладу "Катюжанське вище професійне училище" Київської області.

42. Краєзнавчий музей державного навчального закладу "Ржищевський професійний ліцей" Київської області.

43. Музей історії ліцею м. Сквири Київської області.

44. Музей бойової слави загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 м. Вишгорода Київської області.

45. Краєзнавчий музей "Духовна криниця" Демидівської спеціалізованої школи Вишгородського району Київської області.

46. Музей бойової слави спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Біла Церква Київської області.

47. Музей Борщівських боїв Волошинівського навчально-виховного комплексу "ЗОШ I - III ступенів - ДНЗ" Баришівського району Київської області.

48. Краєзнавчий музей Шкарівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Білоцерківського району Київської області.

49. Музей бойової слави імені 40-річчя Перемоги Кашперівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Тетіївського району Київської області.

50. Краєзнавчий музей Дем'янецької загальноосвітньої школи I - III ступенів Переяслав-Хмельницького району Київської області.

51. Літературний музей імені І. С. Нечуя-Левицького загальноосвітньої школи I - III ступенів № 21 м. Біла Церква Київської області.

52. Музей народного побуту "Світлиця" Центру творчості дітей та юнацтва "Соняшник" м. Біла Церква Київської області.

53. Історико-краєзнавчий музейний комплекс загальноосвітньої школи I - III ступенів № 13 м. Ірпінь Київської області.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

54. Музей бойової слави ім. Л. Литв'як загальноосвітньої школи № 1 м. Красний Луч Луганської області.

55. Музей бойової та трудової слави Шахтарської середньої школи № 1 м. Свердловська Луганської області.

56. Музей "Берегиня" Фрунзенської середньої школи Слов'яносербського району Луганської області.

57. Літературний музей Григора Михайловича Тютюнника Щотівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 7 Луганської області.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

58. Історико-меморіальний музей Митрополита Андрея Шептицького загальноосвітньої школи I - III ступенів № 34 м. Львова.

59. Музей Першої Української Дивізії Української Національної Армії загальноосвітньої школи I - III ступенів № 34 м. Львова.

60. Музей Лесі Українки загальноосвітньої школи I - III ступенів № 75 м. Львова.

61. Народний музей історії вчительства та освіти Дрогобиччини Лішнянської загальноосвітньої школи I - III ступенів Золочівського району Львівської області.

62. Музей "Шухевич і Золочівщина" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 м. Золочева Львівської області.

63. Народний музей народознавства Бишевської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Радехівського району Львівської області.

64. Історико-краєзнавчий музей "Белз і Белзька земля" загальноосвітньої школи I - III ступенів м. Белз Сокальського району Львівської області.

65. Музей отця Осипа Лещука Стаївської загальноосвітньої школи I - III ступенів Сокальського району Львівської області.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

66. Історико-просвітницький музей "Історія Єланецької школи" Єланецької загальноосвітньої школи I - III ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області.

67. Історико-етнографічний музей "Животоки" Павлівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області.

68. Історичний музей "Мій рідний край - моя історія жива" Новоукраїнської загальноосвітньої школи I - III ступенів Березнегуватської районної ради Миколаївської області.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

69. Історико-краєзнавчий музей Калайдинцівської загальноосвітньої школи I - III ступенів імені генерал-майора Ф. Д. Рубцова Лубенського району Полтавської області.

70. Музей хліба Ковалевської загальноосвітньої школи I - III ступенів Котелевського району Полтавської області.

71. Музей хліба Тростянецької загальноосвітньої школи I - III ступенів Полтавського району Полтавської області.

72. Музей народознавства "Диво" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 м. Комсомольська Полтавської області.

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

73. Музей Президента України Л. Д. Кучми Балашівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Березнівського району Рівненської області.

74. Музей історії Кузнецовської гімназії Кузнецовської міської ради Рівненської області.

75. Музей спортивних досягнень загальноосвітньої школи I - III ступенів № 28 м. Рівне.

76. Літературно-меморіальний музей Бориса Тена (Миколи Васильовича Хомичевського) Дерманського навчально-виховного комплексу Здолбунівського району Рівненської області.

77. Кімната-музей "Спадщина" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 27 м. Рівне.

78. Музей історії школи загальноосвітньої школи I - III ступенів № 27 м. Рівне.

79. Музей народної іграшки навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - III ступенів - ліцей" № 19 м. Рівне.

80. Музей історії школи загальноосвітньої школи I - III ступенів № 20 м. Рівне.

81. Музей історії школи загальноосвітньої школи I - III ступенів № 3 м. Рівне.

82. Музей історії школи навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" № 2 м. Рівне.

83. Музей освіти міста Рівненського методичного кабінету управління освіти Рівненського міськвиконкому.

84. Історико-краєзнавча кімната-музей Берестівської загальноосвітньої школи I - II ступенів Володимирецького району Рівненської області.

85. Українська світлиця Велехівської загальноосвітньої школи I - II ступенів Володимирецького району Рівненської області.

86. Музейна кімната історії села Яринівської загальноосвітньої школи I - II ступенів Березнівського району Рівненської області.

87. Музей-студія творчості Т. Г. Шевченка загальноосвітньої школи I - III ступенів № 22 м. Рівне.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

88. Історичний музей "Бойова слава Героїв 232-ї Сумсько-Київської дивізії" загальноосвітньої школи № 29 м. Суми.

89. Історико-патріотичний музей "Пам'ять" загальноосвітньої школи № 2 м. Суми.

90. Музей бойової слави 167 Сумсько-Київської двічі Червонопрапорної стрілецької дивізії загальноосвітньої школи I - III ступенів № 22 м. Суми.

91. Музей бойової слави Героя Радянського Союзу Катерини Іванівни Зеленко загальноосвітньої школи I - III ступенів № 27 м. Суми.

92. Народознавчий музей історії альпінізму Сумського міського палацу дітей та юнацтва.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

93. Галузевий освітній музей Солоницівської гімназії № 3 Дергачівського району Харківської області.

94. Музей-комплекс Кочетокської загальноосвітньої школи I - III ступенів Чугуївського району Харківської області.

95. Музейний комплекс загальноосвітньої школи № 2 Барвінківської міської ради Харківської області.

96. Музей історії села Старовірівка Старовірівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області.

97. Музей 23-ї Гвардійської Васильківської бригади загальноосвітньої школи № 32 м. Харкова.

98. Музей бойової слави Мереф'янського медичного ліцею Харківської районної ради Харківської області.

99. Історико-краєзнавчий музей Мереф'янської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 6 Харківської районної ради Харківської області.

100. Музей бойової та трудової слави Мереф'янського ліцею Харківської районної ради Харківської області.

101. Історико-краєзнавчий музей Безлюдівського юридичного ліцею Харківської районної ради Харківської області.

102. Музей історії комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" Харківської області.

103. Музей історії комунального закладу "Харківський загальноосвітній навчально-виховний комплекс для дітей з вадами зору імені В. Г. Короленка" Харківської обласної ради.

104. Музей охорони природи Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради.

105. Музейний комплекс "Перемога" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 97 Харківської міської ради.

106. Історико-краєзнавчий музей спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів № 162 Харківської міської ради.

107. Етнографічний музей "Світлиця" Харківської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 164 Харківської міської ради.

108. Природничо-краєзнавчий музей "Мій рідний край, моя ти Слобожанщино!" Балаклійської районної станції юних натуралістів Харківської області.

109. Музей бойової і трудової слави "Пам'ять" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 52 Харківської міської ради.

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

110. Музей історії села Новопавлівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Каланчацької районної ради Херсонської області.

111. Музей історії селища Іванівської гімназії Іванівської районної ради Херсонської області.

112. Музей бойової слави загальноосвітньої школи I - III ступенів № 3 м. Скадовська Херсонської області.

113. Музей бойової слави 87-ї Гвардійської стрілецької дивізії Центру дитячої та юнацької творчості м. Цюрупинська Херсонської області.

114. Музей історії гімназії м. Скадовська Херсонської області.

115. Музей історії Херсонського державного університету.

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

116. Музей Бойової Слави 254-ї Черкаської стрілецької дивізії спеціалізованої загальноосвітньої школи № 27 ім. М. К. Путейка м. Черкаси.

117. Історико-краєзнавчий музей Смілянського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I ступеня - гімназія ім. В. Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області.

118. Історико-краєзнавчий музей "Пам'ять" Чапаєвської загальноосвітньої школи I - III ступенів ім. Г. П. Берези Золотоніської районної ради Черкаської області.

119. Музей "Туризм і краєзнавство" Черкаського міського позашкільного навчального закладу "Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді".

120. Музей народної освіти міста Умані Уманського міського Будинку вчителя Черкаської області.

121. Музей історії села Русалівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Маньківської районної ради Черкаської області.

122. Літературно-етнографічний музей "Шевченкова світлиця" Тальнівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 - гімназія" Тальнівської районної ради Черкаської області.

М. КИЇВ

123. Музей українського побуту "Світлиця" спеціалізованої школи-дитячого садка "Кияночка" Шевченківського району м. Києва.

124. Музей історії рідного міста Києва спеціалізованої школи-дитячого садка "Кияночка"Шевченківського району м. Києва.

125. Музей бойової слави "Захисники Вітчизни" спеціалізованої школи № 85 Голосіївського району м. Києва.

126. Музей 3-ї Гвардійської Уманської повітряно-десантної дивізії орденів Леніна, Суворова II ст., Червоного Прапора, Кутузова II ст. середньої загальноосвітньої школи № 186 Голосіївського району м. Києва.

127. Музей К. К. Рокоссовського середньої загальноосвітньої школи № 105 імені К. К. Рокоссовського Дарницького району м. Києва.

128. Музей бойової та трудової слави середньої загальноосвітньої школи № 217 Дарницького району м. Києва.

129. Етнографічний музей "Джерело" гімназії № 237 Дарницького району м. Києва.

130. Музей Олександра Кошиця спеціалізованої школи № 296 Дарницького району м. Києва.

131. Музей бойової слави 59-ї армії середньої загальноосвітньої школи № 190 Деснянського району м. Києва.

132. Музей "Слави та пам'яті" середньої загальноосвітньої школи № 238 Деснянського району м. Києва.

133. Музей історії освіти в місті Києві середньої загальноосвітньої школи № 250 Деснянського району м. Києва.

134. Музей Україно-В'єтнамської дружби середньої загальноосвітньої школи № 251 ім. Хо Ші Міна Деснянського району м. Києва.

135. Музей "Історія Великої Вітчизняної війни у фронтових долях земляків" Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва.

136. Музей "Хата моєї бабусі" Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва.

137. Музей бойової слави 136-ї Київської Червонопрапорної орденів Суворова та Б. Хмельницького стрілецької дивізії гімназії № 136 Дніпровського району м. Києва.

138. Музей бойової слави 17-ї Повітряної армії середньої загальноосвітньої школи № 228 Дніпровського району м. Києва.

139. Музей бойової слави 340-ї Сумсько-Київської двічі Червонопрапорної ордена Кутузова стрілецької дивізії середньої загальноосвітньої школи ім. О. Ольжича № 104 Оболонського району м. Києва.

140. Музей бойової слави 17-ї Артилерійської Києво-Житомирської орденів Леніна, Червоного Прапора, Суворова II ступеня дивізії прориву резерву ВГК спеціалізованої школи № 17 Подільського району м. Києва.

141. Музей історії українського козацтва та побуту і культури українського народу середньої загальноосвітньої школи № 93 Подільського району м. Києва.

142. Музей історії школи та Героя Радянського Союзу Я. П. Батюка спеціальної школи-інтернату № 5 для дітей з вадами зору Подільського району м. Києва.

143. Музей бойової слави середньої загальноосвітньої школи № 230 Святошинського району м. Києва.

144. Музей Героя України В'ячеслава Максимовича Чорновола середньої загальноосвітньої школи № 235 імені В. Чорновола Святошинського району м. Києва.

145. Музей історії Святошинського району Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва

146. Музей бойової слави 56-ї Гвардійської Васильківсько-Шепетівської орденів Леніна, Червоного Прапора, Суворова та Кутузова II ступеня танкової бригади спеціалізованої школи № 41 ім. З. Слюсаренка Шевченківського району м. Києва.

147. Музей бойової слави 40-ї Армії "Дороги, опалені війною" середньої школи № 91 Шевченківського району м. Києва.

М. СЕВАСТОПОЛЬ

148. Музей "Берегова оборона Севастополя" загальноосвітньої школи I - III ступенів № 23 м. Севастополя.

Начальник відділу позашкільної освіти,

виховної роботи та захисту прав дитини

А.Д. Середницька

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples